Obec Zaječí
Obec Zaječí

O naší obci

Obec Zaječí se nachází mezi městy Hustopeče a Břeclav. Ves byla založena na počátku 13.století a kolonizována německým obyvatelstvem. Poprvé se v písemných pramenech objevuje v roce 1222.

Více

Nabídky práce

Obec Zaječí, přijme do pracovního poměru technického pracovníka obce.

Platové podmínky:  řídí se zákonem č. 262/2006 Sb., zákoník práce ve znění pozdějších předpisů a nařízením vlády č. 341/2017 Sb., o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a správě , ve znění pozdějších přepisů.

Náplň práce: Komplexní zajištění celoročního úklidu a údržby veřejných prostranství v obci (např. sekání trávy, úklid spadaného listí, zametání chodníků a komunikace, úklid odpadu), péče o veškerý mobiliář na veřejných prostranství (např. instalace, opravy, nátěry, údržba, likvidace, údržba techniky a zařízení obce Zaječí, pomoc při zajištění kulturních akcí) a další úkoly

Pracovní doba : 40 hodin/týdně

Požadavky na zaměstnance: Minimální věk 18 let, Řidičský průkaz skupiny T, skupina B výhodou, zručnost, samostatnost, pečlivost, spolehlivost, zdravotní způsobilost, trestní bezúhonnost

Předpokládaný nástup: od července 2024 (dle dohody).

Zájemci se můžou hlásit na Obecním úřadě v Zaječí, popř. telefonicky na tel. č. 734 819 477 (Vít Lindner - místostarosta obce) nebo mailem obec@zajeci.cz.

6.6.2024

Věnujte pozornost! Máte technické vzdělání a zájem o práci? Přidejte se k našemu výrobnímu týmu v kanceláři nábytkářské firmy! Zavolejte na telefonní číslo 608 746 080, Nábytek Mikulík Vranovice.

31.5.2024

Hustopeče - strážník městské policie

Hustopeče - Vedoucí organizační složky Pečovatelská služba Hustopeče

Mobilní aplikace

mobilní aplikace

Sledujte informace z našeho webu na svých chytrých telefonech. Využívejte naši novou mobilní aplikaci – V OBRAZE.

Kalendář

Po Út St Čt So Ne
27 28 29 30 31 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22
1
23
24 25 26 27 28 29 30

Hlášení rozhlasu

Odkazy

Czech POINT

Portál krizového řízení pro JMK